Brentwood Park Ski and Snowboard Centre: LSERSA (L&SERSA Summer Series 2019 - Round 3) (20 July 2019)

Date20 July 2019
SlopeBrentwood Park Ski and Snowboard Centre
FormatLSERSA
StatusEntries Open (91 entries)
Entry Fee14.00
Name YOB Gender Club
AMOS martyn 1977 Male
AMOS Brody 2010 Male
AMOS Lilly-Ella 2008 Female
ATKINSON Andrew 1967 Male CHT
ATKINSON Liam 2007 Male CHT
AYTON Lila 2007 Female BRO
BABER Jacob 2008 Male ASR
BAGE Joshua 2012 Male
BROWN Aidan 2007 Male ESX
BROWN Ben 2006 Male BRO
BROWN Connor 2006 Male ESX
BUNTON Aimee 2008 Female CHT
BUNTON Paul 1963 Male CHT
BUNTON Ryan 2005 Male CHT
CAHENY Darcy 2006 Female BOW
CILOGLU CAN SPENCER 2005 Male CHT
COOPER Charlie 2007 Male
COOPER Doug 1951 Male
CORNICK Adam 2007 Male CHT
CROOK Preston 2007 Male TSN
CROOK Stuart 1979 Male TSN
CURRIE Charlotte 2012 Female BOW
DAVIES DARCY 2010 Female SUR
EASTON Ben 1989 Male BOW
ENGLAND Oliver 2004 Male FLK
ENGLAND Zachary 2011 Male ESX
ENGLAND Alfie 2007 Male ESX
EVEREST Phoebe 2009 Female BOW
EVEREST Toby 2006 Male BOW
FIRTH Piers 2003 Male BRO
FISHER Edward 2004 Male ESX
FISHER James 1970 Male ESX
FLITTON Lily 2011 Female HEM
FLITTON Zoe 2006 Female HEM
FORTE Rebecca 2003 Female BRO
GLADIN Amber 2004 Female HEM
GLADIN Violet 2010 Female HEM
GRECULA Adam 2005 Male BRO
GRECULA Martin 1972 Male BRO
GRECULA Noah 2011 Male BRO
GREENLAND Samuel 2012 Male TSN
HAMBLETON Chloe 2004 Female ASR
HARDY Keira 2009 Female ESX
HIGGS Sasha 2011 Female ESX
HIGGS Eira-Mia 2007 Female ESX
HILLIARD Nigel 1960 Male BOW
HINTON Ruby 2010 Female TSN
HUELIN Joshua 2011 Male CHT
JELPIDIFOROV Eric 2006 Male
JELPIDIFOROVA Valeria 2008 Female ESX
KELLY Boden 2008 Male BRO
KELLY Jessica 2012 Female BRO
LAMBERT Oliver 2007 Male ASR
LEWIS Sonny 2001 Male CHT
LINCH Ruby 2005 Female FLK
MEADWAY Eddie 2003 Male FLK
MUNDY Jack 2004 Male ESX
OLIVER Mark 1962 Male BOW
PANNELL Joseph 2004 Male BOW
PENNECK Alexander 2006 Male ESX
PENNECK Jeffrey 1957 Male ESS
POP Emilia 2011 Female BOW
POP Marcus 2013 Male BOW
POPLE Stella 2009 Female BOW
POPLE Toby 2005 Male BOW
PROUDLOVE Andy 1958 Male BRO
PUTMAN Abigail 2006 Female ASR
PUTMAN Daisy 2007 Female ASR
RATTIGAN Alex 2001 Male BRO
RICHMOND Sophie 2010 Female CHT
RICHMOND William 2010 Male CHT
SARKAR Anna 2007 Female ESS
STANDEN Kenzie 2008 Male CHT
STANDEN Kyran 2010 Male CHT
TOMS Felicity 2006 Female CHT
TOUMBAS Michael 2007 Male BWP
TOVARLAZA Oliver 2006 Male CHT
TOWNSEND Mathilda 2010 Female BRO
TRESIDDER Freya 2009 Female ASR
TURNER-MOORE Ollie 2004 Male BOW
ULATOWSKI Jakub 2007 Male CHT
VIMPANY Ellie 2008 Female TSN
VIMPANY Lara 2005 Female TSN
VINCENT Ben 2003 Male TSN
WAKELING Cerys 2006 Female BOW
WAKELING Joshua 2002 Male BOW
WATTS Charlie 2005 Male CHT
WELSH Gabriel 2010 Male ASR
WELSH Jolie 2012 Female SUR
WHITMARSH-ALI Evie 2005 Female CHT
WILLOUGHBY Joseph 2007 Male ESX