Chatham Ski Slope: LSERSA (L&SERSA Summer Series 2019 - Round 1) (27 April 2019)

Date27 April 2019
SlopeChatham Ski Slope
FormatLSERSA
StatusResults Available
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Female
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Male
Aldershot: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Bowles: Team members not known (Bowles Ski Racing Club)
Essex: Team members not known (Essex)
Chatham A: Team members not known (Chatham)
Chatham C: Team members not known (Chatham)
Chatham B: Team members not known (Chatham)
Bromley B: Team members not known (Bromley Race Club)
Bromley A: Team members not known (Bromley Race Club)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Fastest Female
  • LSERSA Summer Series: Fastest Male
  • LSERSA Summer Series: Female MAS1
  • LSERSA Summer Series: Female MAS2
  • LSERSA Summer Series: Female U10
  • LSERSA Summer Series: Female U12
  • LSERSA Summer Series: Female U14
  • LSERSA Summer Series: Female U16
  • LSERSA Summer Series: Female U18
  • LSERSA Summer Series: Female U21
  • LSERSA Summer Series: Female U8
  • LSERSA Summer Series: Male MAS1
  • LSERSA Summer Series: Male MAS2
  • LSERSA Summer Series: Male SEN
  • LSERSA Summer Series: Male U10
  • LSERSA Summer Series: Male U12
  • LSERSA Summer Series: Male U14
  • LSERSA Summer Series: Male U16
  • LSERSA Summer Series: Male U18
  • LSERSA Summer Series: Male U21
  • LSERSA Summer Series: Male U8
1 157 1 Male U21 GASKIN Sam BRO 16.5416.0415.8331.87100.0015.00
2 135 1 Male U16 BUNTON Ryan CHT 16.3316.1616.3832.4998.0515.00
3 159 1 Male SEN BIGGS Saul CHT 16.8116.5216.2732.7997.1115.00
4 158 2 Male U21 COOPER Jordan CHT 17.0216.4716.5232.9996.4912.00
5 137 2 Male U16 GRECULA Adam BRO 16.8126.1816.8333.6494.4512.00
6 144 1 Female U18 MARTIN Lily ESX 16.74DSQ16.9333.67100.0015.00
7 148 1 Male U18 VINCENT Ben TSN 17.7117.6816.5934.2792.4715.00
8 153 1 Female U21 AYTON Elle BRO 17.6117.19DSQ34.8096.6415.00
9 123 1 Male U14 BROWN Ben BRO 18.1417.5917.4135.0090.1815.00
10 163 1 Male MAS 1 CROWTHER Christopher CHT 18.1817.8517.4835.3389.1415.00
11 142 2 Female U18 AYTON Evie BRO 18.4817.9317.4135.3495.0412.00
12 155 2 Female U21 COOPER Lauren CHT 17.8617.8417.5635.4094.8612.00
13 145 3 Female U18 VERNON Rebecca ASR 17.9617.6517.8235.4794.6510.00
14 141 3 Male U16 FISHER Edward ESX 18.6817.9917.6535.6488.1710.00
15 152 3 Female U21 ATKINSON Molly CHT 18.2817.8217.9335.7593.8210.00
16 156 3 Male U21 LEWIS Sonny CHT 18.6418.1817.8336.0187.0110.00
17 111 2 Male U14 CORNICK Adam CHT 18.9818.1418.1036.2486.2912.00
18 140 4 Male U16 HUMPHREY Nick ASR 19.2218.5817.9836.5685.288.00
19 108 1 Female U14 PUTMAN Abigail ASR 18.9018.1718.4536.6291.2415.00
19 125 1 Female U16 WHITMARSH-ALI Evie CHT 19.2818.6018.0236.6291.2415.00
21 105 2 Female U14 AYTON Lila BRO 19.7218.5918.5837.1789.6012.00
22 36 1 Male U12 WONTNER Benjamin BOW 19.1218.4818.7137.1983.3115.00
23 167 2 Male MAS 1 FISHER James ESX 19.5118.6218.5837.2083.2812.00
24 150 2 Male U18 WAKELING Joshua BOW 19.1519.1018.2237.3282.9012.00
25 119 3 Male U14 PENNECK Alexander ESX 18.6518.7518.8937.4082.6510.00
26 169 1 Male MAS 2 BUNTON Paul CHT 18.59DSQ18.8537.4482.5215.00
27 33 1 Female U12 VIMPANY Ellie TSN 19.7618.7018.8237.5288.5715.00
28 133 5 Male U16 CILOGLU CAN SPENCER CHT 19.1519.1818.3837.5382.246.00
29 129 2 Female U16 GLADIN Amber HEM 19.8118.8618.6837.5488.5112.00
30 127 3 Female U16 DISNEY Evie ASR 19.7919.1918.6737.8687.5610.00
31 122 4 Male U14 COLLYER-TODD Lucas BRS 19.0918.8720.4637.9680.898.00
32 31 2 Female U12 RENDELL Maisie TSN 19.1719.6018.9538.1286.7812.00
32 39 2 Male U12 KELLY Boden BRO 19.1219.1519.0038.1280.3912.00
34 128 4 Female U16 HAMBLETON Chloe ASR 20.2719.0519.1138.1686.668.00
35 101 3 Female U14 SARKAR Anna ESX 19.5619.3519.0038.3586.1010.00
36 19 1 Male U10 BARNES Hunter SAS 20.2619.1619.3338.4979.2315.00
37 107 4 Female U14 TOMS Felicity CHT 19.8819.5418.9838.5285.608.00
37 136 6 Male U16 WATTS Charlie CHT 20.1619.0519.4738.5279.135.00
39 138 7 Male U16 ENGLAND Oliver FLK 19.9119.1119.4738.5878.954.00
40 121 5 Male U14 EVEREST Toby BOW 93.9819.5319.2238.7578.416.00
41 114 6 Male U14 ATKINSON Liam CHT 19.5719.4819.3638.8478.135.00
42 126 5 Female U16 VIMPANY Lara TSN 21.3619.6619.2738.9384.386.00
43 29 3 Female U12 WOOD Freya CHT 20.0319.7019.5239.2283.5210.00
44 20 2 Male U10 WONTNER Rufus BOW 20.8319.6019.6839.2876.7512.00
45 26 4 Female U12 TRESIDDER Freya ASR 20.1419.6319.7739.4082.988.00
46 172 2 Male MAS 2 PROUDLOVE Andy BRO 19.8719.8219.7139.5375.9612.00
47 14 3 Male U10 HUELIN Joshua CHT 20.1119.4620.3039.5775.8410.00
48 103 5 Female U14 PUTMAN Daisy ASR 20.0819.9419.6839.6282.336.00
49 37 3 Male U12 BABER Jacob ASR 19.6120.2520.1139.7275.3710.00
50 15 4 Male U10 MATTHEWS Alfred SAS 20.7720.1519.7539.9074.808.00
51 143 4 Female U18 FORTE Rebecca BRO 20.5620.1519.8640.0181.178.00
52 171 3 Male MAS 2 HILLIARD Nigel BOW 20.8720.2519.7940.0474.3610.00
53 34 5 Female U12 BUNTON Aimee CHT 20.2520.1020.0340.1380.816.00
54 30 6 Female U12 AMOS Lilly-Ella ESX 20.0520.1768.2840.2280.555.00
55 27 7 Female U12 POPLE Stella BOW 20.6220.5020.1440.6479.304.00
55 109 6 Female U14 VERNON Charlotte ASR 22.7720.3720.2740.6479.305.00
57 131 6 Female U16 KEEN Emily CHT 22.0820.4320.5140.9478.415.00
58 165 3 Male MAS 1 AMOS Martyn ESX 20.9520.8020.3141.1171.0110.00
59 170 4 Male MAS 2 DUNNET Bill BOW 21.7520.8620.3841.2470.608.00
60 120 7 Male U14 TOVARLAZA Oliver CHT 20.9721.0820.4741.4469.974.00
61 22 5 Male U10 AMOS Brody ESX 20.7321.0220.9541.6869.226.00
62 162 1 Female MAS 1 AYTON Lindsay BRO 21.7921.2720.7141.9875.3215.00
63 130 7 Female U16 BANKS Alice BRO 21.6221.2620.7341.9975.294.00
64 117 8 Male U14 CROOK Preston TSN 21.9921.8420.1842.0268.153.00
65 134 8 Male U16 POPLE Toby BOW 22.2121.1420.9342.0767.993.00
66 139 9 Male U16 PANNELL Joseph BOW 21.9821.3021.0342.3367.182.00
67 164 4 Male MAS 1 HUELIN Christopher CHT DSQ21.3621.0442.4066.968.00
68 147 3 Male U18 MEADWAY Eddie FLK 21.3521.6621.1242.4766.7410.00
69 132 8 Female U16 HODGE Charlotte BRO 21.7021.2421.2442.4873.833.00
70 118 9 Male U14 GILLIE Bruno CHT 21.5521.3521.6242.9065.392.00
71 161 2 Male SEN O'NEILL Matthew 22.9821.8221.7743.5963.2312.00
72 102 7 Female U14 HIGGS Eira-Mia ESX DSQ22.4921.2043.6970.244.00
73 12 1 Female U10 HINTON Ruby TSN 22.1621.58DSQ43.7470.0915.00
74 5 1 Male U8 GREENLAND Samuel TSN 22.7021.58DSQ44.2861.0615.00
75 16 6 Male U10 GRECULA Noah BRO 22.0722.2922.2644.3360.905.00
76 21 7 Male U10 RICHMOND William CHT 22.2022.1522.4844.3560.844.00
77 28 8 Female U12 CRAGGS Katie BRO 23.4322.6722.5345.2065.763.00
78 146 4 Male U18 SHEPPARD Owen CHT DSQ22.7722.5045.2757.958.00
79 13 2 Female U10 TOWNSEND Mathilda BRO DSQ22.6022.8445.4465.0412.00
80 154 4 Female U21 DUNNET Aina BOW 23.3223.0022.4545.4565.018.00
81 166 5 Male MAS 1 GRECULA Martin BRO 30.6823.1622.4445.6056.926.00
82 35 4 Male U12 MARTIN JJ TSN 24.5822.7722.9145.6856.678.00
83 124 9 Female U16 LINCH Ruby FLK 24.0223.3622.5545.9163.652.00
84 173 5 Male MAS 2 PENNECK Jeffrey ESX DSQ23.9422.3946.3354.636.00
85 10 3 Female U10 RICHMOND Sophie CHT 23.2623.2323.5746.4961.9210.00
86 106 8 Female U14 PRAGNELL Elizabeth CHT 23.8424.0223.9847.8257.973.00
87 104 9 Female U14 LORD Ilana FLK 25.6024.6524.0148.6655.482.00
88 110 10 Female U14 BURNS Ella ESX 26.8726.4624.9051.3647.461.00
89 23 8 Male U10 BURNS Robert ESX 26.6525.7226.1251.8437.343.00
90 113 10 Male U14 WENNINK Reuben CHT 26.8326.8325.0351.8637.281.00
91 32 9 Female U12 ERHARDT Marie BRO 28.8027.2426.1153.3541.552.00
92 8 4 Female U10 PRAGNELL Florence CHT 28.2827.0326.3953.4241.348.00
93 18 9 Male U10 HIRD Adam CHT 27.10DSQ27.1554.2529.782.00
94 38 5 Male U12 STANDEN Kenzie CHT 27.6327.2727.1254.3929.346.00
95 1 1 Female U8 KELLY Jessica BRO 28.5527.7826.8354.6137.8115.00
96 11 5 Female U10 COLLIER Darcy BRO 27.3627.8827.5254.8837.016.00
97 42 6 Male U12 DEOL Joshan CHT 28.9128.6627.4656.1223.915.00
98 40 7 Male U12 TOMS Archie FLK 29.4229.2728.9958.2617.194.00
99 3 2 Male U8 POP Marcus BOW 29.4630.0229.7759.2314.1512.00
100 41 8 Male U12 GERBER Mathias CHT 32.1730.2729.8560.1211.363.00
101 4 3 Male U8 HIRD Daniel CHT 33.0131.6830.7562.434.1110.00
102 2 2 Female U8 CURRIE Charlotte BOW 40.3132.1830.3962.5714.1712.00
103 17 10 Male U10 DOMINIC Gerber CHT 32.8531.5631.7463.301.381.00
104 7 6 Female U10 PAWLOWSKI Audrey CHT 35.6035.1633.8368.99-4.905.00
105 24 11 Male U10 STANDEN Kyran CHT 35.4835.2636.9370.74-21.960.00
106 168 1 Female MAS 2 MARTIN tina TSN 43.9538.1734.3472.51-15.3515.00
6 Male U8 COLLIER Jude BRO DSQDSQ33.05DNF
9 Female U10 POP Emilia BOW 34.43DSQDSQDNF
25 Female U12 EVEREST Phoebe BOW DSQ19.89DSQDNF
112 Male U14 COOPER Charlie ESX DNSDNSDNSDNS
115 Male U14 FOUND Joshua CHT DSQ22.19DSQDNF
116 Male U14 LAUGHLAND Oli DNSDNSDNSDNS
149 Male U18 FIRTH Piers BRO DSQDSQ22.39DNF
151 Male U18 TURNER-MOORE Seb DNSDNSDNSDNS
160 Male SEN WILLOWS Laurence BRO DNSDNSDNSDNS
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Best Performing Club
1 Bromley Race Club BRO 173.9715.00
2 Chatham CHT 177.3612.00
3 Essex ESX 184.1310.00
4 Aldershot Ski Race Club ASR 185.918.00
5 Team Snowtrax TSN 190.866.00
6 Bowles Ski Racing Club BOW 193.185.00
7 Folkestone Ski Club FLK 233.884.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 9 POP Emilia
1 2 168 MARTIN tina STANDEN Kyran 24
1 3 17 DOMINIC Gerber PAWLOWSKI Audrey 7
1 4 4 HIRD Daniel COLLIER Jude 6
1 5 3 POP Marcus CURRIE Charlotte 2
1 6 40 TOMS Archie GERBER Mathias 41
1 7 38 STANDEN Kenzie DEOL Joshan 42
1 8 18 HIRD Adam COLLIER Darcy 11
1 9 32 ERHARDT Marie KELLY Jessica 1
1 10 23 BURNS Robert PRAGNELL Florence 8
1 11 104 LORD Ilana WENNINK Reuben 113
1 12 106 PRAGNELL Elizabeth BURNS Ella 110
1 13 13 TOWNSEND Mathilda RICHMOND Sophie 10
1 14 124 LINCH Ruby MARTIN JJ 35
1 15 154 DUNNET Aina CRAGGS Katie 28
1 16 166 GRECULA Martin SHEPPARD Owen 146
1 17 115 FOUND Joshua FIRTH Piers 149
1 18 21 RICHMOND William PENNECK Jeffrey 173
1 19 5 GREENLAND Samuel GRECULA Noah 16
1 20 12 HINTON Ruby O'NEILL Matthew 161
1 21 102 HIGGS Eira-Mia GILLIE Bruno 118
1 22 147 MEADWAY Eddie HODGE Charlotte 132
1 23 134 POPLE Toby HUELIN Christopher 164
1 24 130 BANKS Alice PANNELL Joseph 139
1 25 120 TOVARLAZA Oliver AMOS Brody 22
1 26 131 KEEN Emily AYTON Lindsay 162
1 27 109 VERNON Charlotte DUNNET Bill 170
1 28 117 CROOK Preston AMOS Martyn 165
1 29 34 BUNTON Aimee POPLE Stella 27
1 30 25 EVEREST Phoebe AMOS Lilly-Ella 30
1 31 15 MATTHEWS Alfred FORTE Rebecca 143
1 32 172 PROUDLOVE Andy HILLIARD Nigel 171
1 33 37 BABER Jacob PUTMAN Daisy 103
1 34 20 WONTNER Rufus TRESIDDER Freya 26
1 35 114 ATKINSON Liam WOOD Freya 29
1 36 126 VIMPANY Lara HUELIN Joshua 14
1 37 138 ENGLAND Oliver EVEREST Toby 121
1 38 136 WATTS Charlie BARNES Hunter 19
1 39 39 KELLY Boden HAMBLETON Chloe 128
1 40 107 TOMS Felicity SARKAR Anna 101
1 41 33 VIMPANY Ellie RENDELL Maisie 31
1 42 129 GLADIN Amber COLLYER-TODD Lucas 122
1 43 169 BUNTON Paul DISNEY Evie 127
1 44 167 FISHER James PENNECK Alexander 119
1 45 133 CILOGLU CAN SPENCER AYTON Lila 105
1 46 150 WAKELING Joshua WONTNER Benjamin 36
1 47 125 WHITMARSH-ALI Evie PUTMAN Abigail 108
1 48 140 HUMPHREY Nick CORNICK Adam 111
1 49 141 FISHER Edward LEWIS Sonny 156
1 50 145 VERNON Rebecca ATKINSON Molly 152
1 51 142 AYTON Evie COOPER Lauren 155
1 52 123 BROWN Ben CROWTHER Christopher 163
1 53 144 MARTIN Lily AYTON Elle 153
1 54 148 VINCENT Ben GRECULA Adam 137
1 55 135 BUNTON Ryan COOPER Jordan 158
1 56 157 GASKIN Sam BIGGS Saul 159
Round 2
2 1 24 STANDEN Kyran POP Emilia 9
2 2 MARTIN tina 168
2 3 6 COLLIER Jude DOMINIC Gerber 17
2 4 7 PAWLOWSKI Audrey HIRD Daniel 4
2 5 41 GERBER Mathias POP Marcus 3
2 6 2 CURRIE Charlotte TOMS Archie 40
2 7 11 COLLIER Darcy STANDEN Kenzie 38
2 8 42 DEOL Joshan HIRD Adam 18
2 9 8 PRAGNELL Florence ERHARDT Marie 32
2 10 1 KELLY Jessica BURNS Robert 23
2 11 110 BURNS Ella LORD Ilana 104
2 12 113 WENNINK Reuben PRAGNELL Elizabeth 106
2 13 35 MARTIN JJ TOWNSEND Mathilda 13
2 14 10 RICHMOND Sophie LINCH Ruby 124
2 15 146 SHEPPARD Owen DUNNET Aina 154
2 16 28 CRAGGS Katie GRECULA Martin 166
2 17 173 PENNECK Jeffrey FOUND Joshua 115
2 18 149 FIRTH Piers RICHMOND William 21
2 19 161 O'NEILL Matthew GREENLAND Samuel 5
2 20 16 GRECULA Noah HINTON Ruby 12
2 21 132 HODGE Charlotte HIGGS Eira-Mia 102
2 22 118 GILLIE Bruno MEADWAY Eddie 147
2 23 139 PANNELL Joseph POPLE Toby 134
2 24 164 HUELIN Christopher BANKS Alice 130
2 25 162 AYTON Lindsay TOVARLAZA Oliver 120
2 26 22 AMOS Brody KEEN Emily 131
2 27 165 AMOS Martyn VERNON Charlotte 109
2 28 170 DUNNET Bill CROOK Preston 117
2 29 30 AMOS Lilly-Ella BUNTON Aimee 34
2 30 27 POPLE Stella EVEREST Phoebe 25
2 31 171 HILLIARD Nigel MATTHEWS Alfred 15
2 32 143 FORTE Rebecca PROUDLOVE Andy 172
2 33 26 TRESIDDER Freya BABER Jacob 37
2 34 103 PUTMAN Daisy WONTNER Rufus 20
2 35 14 HUELIN Joshua ATKINSON Liam 114
2 36 29 WOOD Freya VIMPANY Lara 126
2 37 19 BARNES Hunter ENGLAND Oliver 138
2 38 121 EVEREST Toby WATTS Charlie 136
2 39 101 SARKAR Anna KELLY Boden 39
2 40 128 HAMBLETON Chloe TOMS Felicity 107
2 41 122 COLLYER-TODD Lucas VIMPANY Ellie 33
2 42 31 RENDELL Maisie GLADIN Amber 129
2 43 119 PENNECK Alexander BUNTON Paul 169
2 44 127 DISNEY Evie FISHER James 167
2 45 36 WONTNER Benjamin CILOGLU CAN SPENCER 133
2 46 105 AYTON Lila WAKELING Joshua 150
2 47 111 CORNICK Adam WHITMARSH-ALI Evie 125
2 48 108 PUTMAN Abigail HUMPHREY Nick 140
2 49 152 ATKINSON Molly FISHER Edward 141
2 50 156 LEWIS Sonny VERNON Rebecca 145
2 51 163 CROWTHER Christopher AYTON Evie 142
2 52 155 COOPER Lauren BROWN Ben 123
2 53 137 GRECULA Adam MARTIN Lily 144
2 54 153 AYTON Elle VINCENT Ben 148
2 55 159 BIGGS Saul BUNTON Ryan 135
2 56 158 COOPER Jordan GASKIN Sam 157
Round 3
3 1 24 STANDEN Kyran
3 2 168 MARTIN tina POP Emilia 9
3 3 6 COLLIER Jude PAWLOWSKI Audrey 7
3 4 4 HIRD Daniel DOMINIC Gerber 17
3 5 41 GERBER Mathias CURRIE Charlotte 2
3 6 40 TOMS Archie POP Marcus 3
3 7 11 COLLIER Darcy DEOL Joshan 42
3 8 18 HIRD Adam STANDEN Kenzie 38
3 9 8 PRAGNELL Florence KELLY Jessica 1
3 10 23 BURNS Robert ERHARDT Marie 32
3 11 110 BURNS Ella WENNINK Reuben 113
3 12 106 PRAGNELL Elizabeth LORD Ilana 104
3 13 35 MARTIN JJ RICHMOND Sophie 10
3 14 124 LINCH Ruby TOWNSEND Mathilda 13
3 15 146 SHEPPARD Owen CRAGGS Katie 28
3 16 166 GRECULA Martin DUNNET Aina 154
3 17 173 PENNECK Jeffrey FIRTH Piers 149
3 18 21 RICHMOND William FOUND Joshua 115
3 19 161 O'NEILL Matthew GRECULA Noah 16
3 20 12 HINTON Ruby GREENLAND Samuel 5
3 21 132 HODGE Charlotte GILLIE Bruno 118
3 22 147 MEADWAY Eddie HIGGS Eira-Mia 102
3 23 139 PANNELL Joseph HUELIN Christopher 164
3 24 130 BANKS Alice POPLE Toby 134
3 25 162 AYTON Lindsay AMOS Brody 22
3 26 131 KEEN Emily TOVARLAZA Oliver 120
3 27 165 AMOS Martyn DUNNET Bill 170
3 28 117 CROOK Preston VERNON Charlotte 109
3 29 30 AMOS Lilly-Ella POPLE Stella 27
3 30 25 EVEREST Phoebe BUNTON Aimee 34
3 31 171 HILLIARD Nigel FORTE Rebecca 143
3 32 172 PROUDLOVE Andy MATTHEWS Alfred 15
3 33 26 TRESIDDER Freya PUTMAN Daisy 103
3 34 20 WONTNER Rufus BABER Jacob 37
3 35 14 HUELIN Joshua WOOD Freya 29
3 36 126 VIMPANY Lara ATKINSON Liam 114
3 37 19 BARNES Hunter EVEREST Toby 121
3 38 136 WATTS Charlie ENGLAND Oliver 138
3 39 101 SARKAR Anna HAMBLETON Chloe 128
3 40 107 TOMS Felicity KELLY Boden 39
3 41 122 COLLYER-TODD Lucas RENDELL Maisie 31
3 42 129 GLADIN Amber VIMPANY Ellie 33
3 43 119 PENNECK Alexander DISNEY Evie 127
3 44 167 FISHER James BUNTON Paul 169
3 45 36 WONTNER Benjamin AYTON Lila 105
3 46 150 WAKELING Joshua CILOGLU CAN SPENCER 133
3 47 111 CORNICK Adam PUTMAN Abigail 108
3 48 140 HUMPHREY Nick WHITMARSH-ALI Evie 125
3 49 152 ATKINSON Molly LEWIS Sonny 156
3 50 145 VERNON Rebecca FISHER Edward 141
3 51 163 CROWTHER Christopher COOPER Lauren 155
3 52 123 BROWN Ben AYTON Evie 142
3 53 137 GRECULA Adam AYTON Elle 153
3 54 148 VINCENT Ben MARTIN Lily 144
3 55 159 BIGGS Saul COOPER Jordan 158
3 56 157 GASKIN Sam BUNTON Ryan 135
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Chatham A Bromley B
1 2 Essex Aldershot
1 3 Bromley A Bowles
1 4 Chatham B Chatham C
Round 2
2 1 Chatham A Essex
2 2 Bromley A Chatham B
Round 3
3 1 Chatham B Essex
3 2 Chatham A Bromley A
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Team H Team I
1 2 Team G Team J
1 3 Team F Team K
Round 2
2 1 Team A Team I
2 2 Team D Team E
2 3 Team B Team G
2 4 Team C Team F
Round 3
3 1 Team A Team E
3 2 Team G Team C
Round 4
4 1 Team A Team C
4 2 Team E Team G