Snowtrax: Snowsport South (Snowsport South Summer Series 2018 - Round 1) (12 May 2018)

Date12 May 2018
SlopeSnowtrax
FormatSnowsport South
StatusResults Available
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
Individual Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Snowtrax B: Team members not known (Team Snowtrax)
Snowtrax A: Team members not known (Team Snowtrax)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Female
  • Snowsport South Summer Series: % behind Fastest Male
  • Snowsport South Summer Series: Female Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Female U10
  • Snowsport South Summer Series: Female U12
  • Snowsport South Summer Series: Female U14
  • Snowsport South Summer Series: Female U16
  • Snowsport South Summer Series: Female U18
  • Snowsport South Summer Series: Female U8
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 1
  • Snowsport South Summer Series: Male Masters 2
  • Snowsport South Summer Series: Male U10
  • Snowsport South Summer Series: Male U12
  • Snowsport South Summer Series: Male U14
  • Snowsport South Summer Series: Male U16
  • Snowsport South Summer Series: Male U18
  • Snowsport South Summer Series: Male U8
1 113 1 Male U18 SHEMMANS Jake ASR 7.577.427.517.420.0025.00
2 108 1 Female U18 VALE Lauren ASR 7.577.677.537.530.0025.00
3 103 1 Male U16 MELLON-HENDRY Freddie ASR 7.957.787.737.734.1825.00
4 116 1 Male Masters 1 ALLINGHAM Jonny TSN 7.838.048.337.835.5325.00
5 106 2 Male U16 VINCENT Ben TSN 8.027.957.957.957.1421.00
6 98 1 Female U16 AYTON Evie BRO 8.238.118.148.117.7025.00
7 114 2 Male U18 BARTLETT Jed TSN 8.348.328.378.3212.1321.00
8 120 1 Male Masters 2 NAYLER Graham ALD 8.698.34DSQ8.3412.4025.00
9 61 1 Male U12 CROOK Preston TSN 8.938.458.638.4513.8825.00
10 84 1 Male U14 BROWN Ben BRO 8.468.538.478.4614.0225.00
11 112 3 Male U18 WAKELING Joshua BOW 8.478.548.598.4714.1518.00
12 32 1 Male U10 O'SULLIVAN Aidan TSN 8.558.558.678.5515.2325.00
12 62 2 Male U12 HOUNSHAM Geno ASR 8.558.608.848.5515.2321.00
12 72 1 Female U14 TOMKINSON Isabella TSN 8.788.558.778.5513.5525.00
15 105 3 Male U16 BARKER Edward SAS DSQ8.568.668.5615.3618.00
16 110 2 Female U18 BREEN Kate SUR 8.708.768.608.6014.2121.00
17 44 1 Female U12 SAUNDERS Katie ASR 8.848.628.618.6114.3425.00
18 45 2 Female U12 PUTMAN Daisy TSN 8.648.698.678.6414.7421.00
18 81 2 Female U14 THOMPSON Niamh TSN 8.708.698.648.6414.7421.00
20 52 3 Male U12 MITCHELL William ASR 8.748.658.768.6516.5818.00
21 104 4 Male U16 WILLIAMS George TSN 8.918.668.998.6616.7116.00
22 48 3 Female U12 AYTON Lila BRO 8.838.788.708.7015.5418.00
23 40 4 Female U12 VIMPANY Ellie TSN 8.808.858.738.7315.9416.00
24 90 2 Female U16 LUCAS Brooke TSN 9.649.278.758.7516.2021.00
25 42 5 Female U12 RENDELL Maisie TSN 8.768.928.918.7616.3315.00
26 76 3 Female U14 PUTMAN Abigail TSN 9.008.788.968.7816.6018.00
27 37 6 Female U12 BEVERIDGE Alice ASR 9.099.008.808.8016.8714.00
28 55 4 Male U12 WONTNER Benjamin BOW 8.818.96DSQ8.8118.7316.00
29 85 2 Male U14 ATKINS Reuben ASR 8.998.838.858.8319.0021.00
29 119 2 Male Masters 2 HILLIARD Nigel BOW 9.058.838.988.8319.0021.00
31 118 2 Male Masters 1 HUELIN Christopher CHT 9.138.849.298.8419.1421.00
32 77 4 Female U14 VIMPANY Lara TSN 9.048.968.928.9218.4616.00
33 88 3 Male U14 HUTCHINGS Daniel SAS 9.338.979.028.9720.8918.00
34 102 5 Male U16 ATKINS Theo ASR 9.299.218.998.9921.1615.00
35 83 4 Male U14 EVEREST Toby BOW 9.109.329.019.0121.4316.00
36 117 3 Male Masters 1 CROOK Stuart TSN 9.249.109.119.1022.6418.00
37 101 6 Male U16 HUMPHREY Nick ASR 9.239.209.119.1122.7814.00
38 56 5 Male U12 DUCKETT Ramone TSN 9.13DSQ9.149.1323.0515.00
39 91 3 Female U16 GLADIN Amber 9.359.309.159.1521.5118.00
40 57 6 Male U12 KING Liam TSN 9.189.489.489.1823.7214.00
41 75 5 Female U14 FLITTON Zoe BRS 9.929.759.199.1922.0515.00
42 13 1 Male U8 O'SULLIVAN Zachary TSN 10.349.24DSQ9.2424.5325.00
42 93 4 Female U16 HAMBLETON Chloe ASR 9.569.559.249.2422.7116.00
44 115 1 Female Masters 1 AYTON Lindsay BRO 9.299.749.269.2622.9725.00
45 49 7 Female U12 GUPTA Lali SAS 9.299.449.639.2923.3713.00
46 59 7 Male U12 ATKINS Zeke ASR 9.769.339.449.3325.7413.00
47 39 8 Female U12 HALL Ella TSN 9.349.649.669.3424.0412.00
48 99 5 Female U16 BREEN Ellen SUR 9.769.849.359.3524.1715.00
49 50 9 Female U12 FLETCHER Caitlin ASR 9.379.459.519.3724.4411.00
50 58 8 Male U12 HALSTEAD Max TSN 9.41DSQ9.859.4126.8212.00
50 111 3 Female U18 HODGSON Ellen ASR 9.619.499.419.4124.9718.00
52 10 2 Male U8 MATTHEWS Alfred TSN 10.289.519.939.5128.1721.00
53 26 2 Male U10 BARNES Hunter SAS 9.55DSQ9.779.5528.7121.00
54 38 10 Female U12 DRISCOLL Phoebe TSN 9.579.7210.159.5727.0910.00
55 54 9 Male U12 BABER Jacob ASR DSQ9.599.689.5929.2511.00
56 47 11 Female U12 CLIFTON Nichole TSN DSQ9.619.779.6127.629.00
56 94 6 Female U16 BLAKE Elspeth ASR 9.659.619.799.6127.6214.00
58 30 3 Male U10 GORVIN Ben TSN 9.749.629.789.6229.6518.00
59 46 12 Female U12 METCALF Elizabeth TSN DSQ9.769.689.6828.558.00
60 27 4 Male U10 WONTNER Rufus BOW 9.829.779.699.6930.5916.00
60 43 13 Female U12 TROWBRIDGE SOPHIE TSN 9.839.979.699.6928.697.00
62 41 14 Female U12 MACE Ellie TSN 9.72DSQ10.899.7229.086.00
62 82 5 Male U14 HUMPHREY Robert ASR 9.809.789.729.7231.0015.00
64 74 6 Female U14 GREENHALGH Holly TSN 9.7519.639.789.7529.4814.00
65 92 7 Female U16 WITHEROW Alex TSN 10.3010.059.769.7629.6113.00
66 51 10 Male U12 KOVACS Jozsef TSN 10.169.809.789.7831.8110.00
66 60 10 Male U12 HILLIER Nicholas SAS 10.389.799.789.7831.8110.00
68 35 5 Male U10 MARTIN JJ TSN 9.8110.3310.499.8132.2115.00
69 109 4 Female U18 ARTHUR April TSN DSQ10.319.919.9131.6116.00
70 107 5 Female U18 BEVERIDGE Auriel ASR DSQ10.839.989.9832.5415.00
71 28 6 Male U10 JAMES David TSN 10.5410.3010.1410.1436.6614.00
71 36 15 Female U12 HORSBURGH Jess TSN 10.1410.6810.4310.1434.665.00
73 80 7 Female U14 BEVERIDGE Amelie ASR 10.5910.2810.6410.2836.5213.00
74 5 1 Female U8 FLITTON Lily BRS 13.8210.3110.7010.3136.9225.00
75 63 12 Male U12 BABER Jonathan ASR 10.4410.3711.1510.3739.768.00
76 73 8 Female U14 WYSE Fran SAS 10.8210.4710.5510.4739.0412.00
77 100 7 Male U16 ROSS-OSBORNE Henry SAS 10.53DSQ10.4810.4841.2413.00
78 31 7 Male U10 SURNIN-BAIRD Ilya TSN 11.1810.49DSQ10.4941.3713.00
79 17 1 Female U10 HINTON Ruby TSN 10.7010.5010.5810.5039.4425.00
80 12 3 Male U8 HUELIN Joshua CHT 11.1510.5410.8810.5442.0518.00
81 71 9 Female U14 MELLON BACKHOUSE Isabella ASR 10.9510.6310.5510.5540.1111.00
82 29 8 Male U10 MELLON-HENDRY Caspar ASR 10.6310.5810.6510.5842.5912.00
83 25 2 Female U10 EVEREST Phoebe BOW 11.2810.8310.6310.6341.1721.00
83 79 10 Female U14 WHITE Imogen SAS 10.6310.7310.6310.6341.1710.00
85 11 4 Male U8 TROWBRIDGE DANIEL TSN 11.0610.6410.7510.6443.4016.00
86 53 13 Male U12 KENT Reece TSN DSQ18.9210.8910.8946.777.00
87 96 8 Female U16 WOOD-FALCH Isabelle ASR 12.0910.9411.1510.9445.2912.00
88 89 9 Female U16 BABER Kathryn ASR 11.9911.7911.2811.2849.8011.00
89 24 3 Female U10 TRESIDDER Freya SUR 11.9211.4611.5411.4652.1918.00
90 33 9 Male U10 MCCOMISH Christopher TSN 18.3411.5411.5211.5255.2611.00
91 86 6 Male U14 SAWDON Benjamin TSN 11.8411.6311.9911.6356.7414.00
92 6 5 Male U8 BAXTER-FOX Maximus TSN 11.8913.89DSQ11.8960.2415.00
93 8 6 Male U8 GREENLAND Samuel TSN 13.1412.1212.5012.1263.3414.00
94 34 10 Male U10 CURTIS Alfie TSN 12.5012.3512.5512.3566.4410.00
95 15 7 Male U8 MELLON BACKHOUSE Edmund ASR 12.3613.2012.5512.3666.5813.00
96 4 2 Female U8 OLIVER Rosie TSN 12.4112.5712.9012.4164.8121.00
97 16 4 Female U10 HALSTEAD Georgina TSN 13.2813.2412.6012.6067.3316.00
98 78 11 Female U14 WOOD-FALCH Freya ASR 13.9512.9213.3612.9271.589.00
99 87 7 Male U14 HALL Harrison TSN 13.0313.4613.4113.0375.6113.00
100 95 10 Female U16 MOYLAN Imogen ASR DSQ13.0713.2413.0773.5710.00
101 22 5 Female U10 BLAIR Poppy TSN 13.7113.2013.2113.2075.3015.00
102 23 6 Female U10 WILSON Grace TSN DSQ13.2113.5113.2175.4314.00
103 20 7 Female U10 DAVIES DARCY SUR 14.5313.9215.1013.9284.8613.00
104 14 8 Male U8 DUTSON Jonny TSN 14.0614.9416.4514.0689.4912.00
105 9 9 Male U8 SHRIMPTON Zac TSN 14.7714.33DSQ14.3393.1311.00
106 1 3 Female U8 ALLDRICK Daisy TSN DSQ14.53DSQ14.5392.9618.00
107 2 4 Female U8 SAWDON Alice TSN 15.41DSQ14.7214.7295.4816.00
108 18 8 Female U10 MILLS Milly TSN 14.7415.1615.4314.7495.7512.00
109 19 9 Female U10 VICKERS Grace TSN DSQ16.5916.3816.38117.5311.00
110 7 10 Male U8 MILLS Harry TSN 18.1617.0817.3617.08130.1910.00
21 Female U10 SMITH Zara TSN DNF
70 Female U14 KARSOU-MUBARAK Maya SUR DNF
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U11
1 Team Snowtrax TSN 25.6425.00
2 Aldershot Ski Race Club ASR 25.8121.00
3 Southampton Area Ski Association SAS 28.6218.00
4 Bowles Ski Racing Club BOW 29.1316.00
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • Snowsport South Summer Series: Club Teams: U16
1 Aldershot Ski Race Club ASR 31.5125.00
2 Team Snowtrax TSN 33.4621.00
3 Southampton Area Ski Association SAS 38.4818.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 7 MILLS Harry KARSOU-MUBARAK Maya 70
1 2 19 VICKERS Grace SMITH Zara 21
1 3 1 ALLDRICK Daisy MILLS Milly 18
1 4 9 SHRIMPTON Zac SAWDON Alice 2
1 5 23 WILSON Grace DUTSON Jonny 14
1 6 22 BLAIR Poppy DAVIES DARCY 20
1 7 78 WOOD-FALCH Freya MOYLAN Imogen 95
1 8 16 HALSTEAD Georgina HALL Harrison 87
1 9 34 CURTIS Alfie OLIVER Rosie 4
1 10 8 GREENLAND Samuel MELLON BACKHOUSE Edmund 15
1 11 33 MCCOMISH Christopher BAXTER-FOX Maximus 6
1 12 24 TRESIDDER Freya SAWDON Benjamin 86
1 13 53 KENT Reece BABER Kathryn 89
1 14 11 TROWBRIDGE DANIEL WOOD-FALCH Isabelle 96
1 15 29 MELLON-HENDRY Caspar WHITE Imogen 79
1 16 71 MELLON BACKHOUSE Isabella EVEREST Phoebe 25
1 17 31 SURNIN-BAIRD Ilya HUELIN Joshua 12
1 18 100 ROSS-OSBORNE Henry HINTON Ruby 17
1 19 5 FLITTON Lily WYSE Fran 73
1 20 80 BEVERIDGE Amelie BABER Jonathan 63
1 21 107 BEVERIDGE Auriel HORSBURGH Jess 36
1 22 109 ARTHUR April JAMES David 28
1 23 51 KOVACS Jozsef MARTIN JJ 35
1 24 92 WITHEROW Alex HILLIER Nicholas 60
1 25 41 MACE Ellie GREENHALGH Holly 74
1 26 43 TROWBRIDGE SOPHIE HUMPHREY Robert 82
1 27 30 GORVIN Ben WONTNER Rufus 27
1 28 94 BLAKE Elspeth METCALF Elizabeth 46
1 29 38 DRISCOLL Phoebe CLIFTON Nichole 47
1 30 26 BARNES Hunter BABER Jacob 54
1 31 58 HALSTEAD Max MATTHEWS Alfred 10
1 32 50 FLETCHER Caitlin HODGSON Ellen 111
1 33 59 ATKINS Zeke BREEN Ellen 99
1 34 49 GUPTA Lali HALL Ella 39
1 35 13 O'SULLIVAN Zachary AYTON Lindsay 115
1 36 75 FLITTON Zoe HAMBLETON Chloe 93
1 37 56 DUCKETT Ramone KING Liam 57
1 38 101 HUMPHREY Nick GLADIN Amber 91
1 39 102 ATKINS Theo CROOK Stuart 117
1 40 88 HUTCHINGS Daniel EVEREST Toby 83
1 41 119 HILLIARD Nigel VIMPANY Lara 77
1 42 85 ATKINS Reuben HUELIN Christopher 118
1 43 76 PUTMAN Abigail WONTNER Benjamin 55
1 44 42 RENDELL Maisie BEVERIDGE Alice 37
1 45 48 AYTON Lila LUCAS Brooke 90
1 46 104 WILLIAMS George VIMPANY Ellie 40
1 47 45 PUTMAN Daisy MITCHELL William 52
1 48 44 SAUNDERS Katie THOMPSON Niamh 81
1 49 72 TOMKINSON Isabella BREEN Kate 110
1 50 62 HOUNSHAM Geno BARKER Edward 105
1 51 84 BROWN Ben O'SULLIVAN Aidan 32
1 52 61 CROOK Preston WAKELING Joshua 112
1 53 98 AYTON Evie NAYLER Graham 120
1 54 106 VINCENT Ben BARTLETT Jed 114
1 55 108 VALE Lauren ALLINGHAM Jonny 116
1 56 113 SHEMMANS Jake MELLON-HENDRY Freddie 103
Round 2
2 1 21 SMITH Zara MILLS Harry 7
2 2 70 KARSOU-MUBARAK Maya VICKERS Grace 19
2 3 2 SAWDON Alice ALLDRICK Daisy 1
2 4 18 MILLS Milly SHRIMPTON Zac 9
2 5 20 DAVIES DARCY WILSON Grace 23
2 6 14 DUTSON Jonny BLAIR Poppy 22
2 7 87 HALL Harrison WOOD-FALCH Freya 78
2 8 95 MOYLAN Imogen HALSTEAD Georgina 16
2 9 15 MELLON BACKHOUSE Edmund CURTIS Alfie 34
2 10 4 OLIVER Rosie GREENLAND Samuel 8
2 11 86 SAWDON Benjamin MCCOMISH Christopher 33
2 12 6 BAXTER-FOX Maximus TRESIDDER Freya 24
2 13 96 WOOD-FALCH Isabelle KENT Reece 53
2 14 89 BABER Kathryn TROWBRIDGE DANIEL 11
2 15 25 EVEREST Phoebe MELLON-HENDRY Caspar 29
2 16 79 WHITE Imogen MELLON BACKHOUSE Isabella 71
2 17 17 HINTON Ruby SURNIN-BAIRD Ilya 31
2 18 12 HUELIN Joshua ROSS-OSBORNE Henry 100
2 19 63 BABER Jonathan FLITTON Lily 5
2 20 73 WYSE Fran BEVERIDGE Amelie 80
2 21 28 JAMES David BEVERIDGE Auriel 107
2 22 36 HORSBURGH Jess ARTHUR April 109
2 23 60 HILLIER Nicholas KOVACS Jozsef 51
2 24 35 MARTIN JJ WITHEROW Alex 92
2 25 82 HUMPHREY Robert MACE Ellie 41
2 26 74 GREENHALGH Holly TROWBRIDGE SOPHIE 43
2 27 46 METCALF Elizabeth GORVIN Ben 30
2 28 27 WONTNER Rufus BLAKE Elspeth 94
2 29 54 BABER Jacob DRISCOLL Phoebe 38
2 30 47 CLIFTON Nichole BARNES Hunter 26
2 31 111 HODGSON Ellen HALSTEAD Max 58
2 32 10 MATTHEWS Alfred FLETCHER Caitlin 50
2 33 39 HALL Ella ATKINS Zeke 59
2 34 99 BREEN Ellen GUPTA Lali 49
2 35 93 HAMBLETON Chloe O'SULLIVAN Zachary 13
2 36 115 AYTON Lindsay FLITTON Zoe 75
2 37 91 GLADIN Amber DUCKETT Ramone 56
2 38 57 KING Liam HUMPHREY Nick 101
2 39 83 EVEREST Toby ATKINS Theo 102
2 40 117 CROOK Stuart HUTCHINGS Daniel 88
2 41 118 HUELIN Christopher HILLIARD Nigel 119
2 42 77 VIMPANY Lara ATKINS Reuben 85
2 43 37 BEVERIDGE Alice PUTMAN Abigail 76
2 44 55 WONTNER Benjamin RENDELL Maisie 42
2 45 40 VIMPANY Ellie AYTON Lila 48
2 46 90 LUCAS Brooke WILLIAMS George 104
2 47 81 THOMPSON Niamh PUTMAN Daisy 45
2 48 52 MITCHELL William SAUNDERS Katie 44
2 49 105 BARKER Edward TOMKINSON Isabella 72
2 50 110 BREEN Kate HOUNSHAM Geno 62
2 51 112 WAKELING Joshua BROWN Ben 84
2 52 32 O'SULLIVAN Aidan CROOK Preston 61
2 53 114 BARTLETT Jed AYTON Evie 98
2 54 120 NAYLER Graham VINCENT Ben 106
2 55 103 MELLON-HENDRY Freddie VALE Lauren 108
2 56 116 ALLINGHAM Jonny SHEMMANS Jake 113
Round 3
3 1 21 SMITH Zara KARSOU-MUBARAK Maya 70
3 2 19 VICKERS Grace MILLS Harry 7
3 3 2 SAWDON Alice MILLS Milly 18
3 4 9 SHRIMPTON Zac ALLDRICK Daisy 1
3 5 20 DAVIES DARCY DUTSON Jonny 14
3 6 22 BLAIR Poppy WILSON Grace 23
3 7 87 HALL Harrison MOYLAN Imogen 95
3 8 16 HALSTEAD Georgina WOOD-FALCH Freya 78
3 9 15 MELLON BACKHOUSE Edmund OLIVER Rosie 4
3 10 8 GREENLAND Samuel CURTIS Alfie 34
3 11 86 SAWDON Benjamin BAXTER-FOX Maximus 6
3 12 24 TRESIDDER Freya MCCOMISH Christopher 33
3 13 96 WOOD-FALCH Isabelle BABER Kathryn 89
3 14 11 TROWBRIDGE DANIEL KENT Reece 53
3 15 25 EVEREST Phoebe WHITE Imogen 79
3 16 71 MELLON BACKHOUSE Isabella MELLON-HENDRY Caspar 29
3 17 17 HINTON Ruby HUELIN Joshua 12
3 18 100 ROSS-OSBORNE Henry SURNIN-BAIRD Ilya 31
3 19 63 BABER Jonathan WYSE Fran 73
3 20 80 BEVERIDGE Amelie FLITTON Lily 5
3 21 28 JAMES David HORSBURGH Jess 36
3 22 109 ARTHUR April BEVERIDGE Auriel 107
3 23 60 HILLIER Nicholas MARTIN JJ 35
3 24 92 WITHEROW Alex KOVACS Jozsef 51
3 25 82 HUMPHREY Robert GREENHALGH Holly 74
3 26 43 TROWBRIDGE SOPHIE MACE Ellie 41
3 27 46 METCALF Elizabeth WONTNER Rufus 27
3 28 94 BLAKE Elspeth GORVIN Ben 30
3 29 54 BABER Jacob CLIFTON Nichole 47
3 30 26 BARNES Hunter DRISCOLL Phoebe 38
3 31 111 HODGSON Ellen MATTHEWS Alfred 10
3 32 50 FLETCHER Caitlin HALSTEAD Max 58
3 33 39 HALL Ella BREEN Ellen 99
3 34 49 GUPTA Lali ATKINS Zeke 59
3 35 93 HAMBLETON Chloe AYTON Lindsay 115
3 36 75 FLITTON Zoe O'SULLIVAN Zachary 13
3 37 91 GLADIN Amber KING Liam 57
3 38 101 HUMPHREY Nick DUCKETT Ramone 56
3 39 83 EVEREST Toby CROOK Stuart 117
3 40 88 HUTCHINGS Daniel ATKINS Theo 102
3 41 118 HUELIN Christopher VIMPANY Lara 77
3 42 85 ATKINS Reuben HILLIARD Nigel 119
3 43 37 BEVERIDGE Alice WONTNER Benjamin 55
3 44 42 RENDELL Maisie PUTMAN Abigail 76
3 45 40 VIMPANY Ellie LUCAS Brooke 90
3 46 104 WILLIAMS George AYTON Lila 48
3 47 81 THOMPSON Niamh MITCHELL William 52
3 48 44 SAUNDERS Katie PUTMAN Daisy 45
3 49 105 BARKER Edward BREEN Kate 110
3 50 62 HOUNSHAM Geno TOMKINSON Isabella 72
3 51 112 WAKELING Joshua O'SULLIVAN Aidan 32
3 52 61 CROOK Preston BROWN Ben 84
3 53 114 BARTLETT Jed NAYLER Graham 120
3 54 106 VINCENT Ben AYTON Evie 98
3 55 103 MELLON-HENDRY Freddie ALLINGHAM Jonny 116
3 56 113 SHEMMANS Jake VALE Lauren 108
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Aldershot A Aldershot B
1 2 Snowtrax A Snowtrax B
Round 2
2 1 Aldershot B Snowtrax B
2 2 Aldershot A Snowtrax A
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Hotel India
1 2 Delta Mike
1 3 Echo Lima
1 4 Golf Juliet
1 5 Foxtrot Kilo
Round 2
2 1 Alpha India
2 2 Delta Lima
2 3 Bravo Juliet
2 4 Charlie Kilo
Round 3
3 1 India Lima
3 2 Juliet Charlie
Round 4
4 1 India Charlie
4 2 Lima Juliet