Chatham Ski Slope: LSERSA (L&SERSA Summer Series 2018 - Round 5) (13 October 2018)

Date13 October 2018
SlopeChatham Ski Slope
FormatLSERSA
StatusResults Available
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Female
Individual LSERSA Summer Series: Fastest Male
Aldershot B: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Bowles: Team members not known (Bowles Ski Racing Club)
Snowtrax: Team members not known (Team Snowtrax)
Aldershot A: Team members not known (Aldershot Ski Race Club)
Essex: Team members not known (Essex)
Chatham D: Team members not known (Chatham)
Chatham A: Team members not known (Chatham)
Chatham C: Team members not known (Chatham)
Chatham B: Team members not known (Chatham)
Bromley B: Team members not known (Bromley Race Club)
Bromley A: Team members not known (Bromley Race Club)
Rank Bib (Rk) Cat. Name ClubRun 1Run 2Run 3 Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Fastest Female
  • LSERSA Summer Series: Fastest Male
  • LSERSA Summer Series: Female MAS1
  • LSERSA Summer Series: Female MAS2
  • LSERSA Summer Series: Female SEN
  • LSERSA Summer Series: Female U10
  • LSERSA Summer Series: Female U12
  • LSERSA Summer Series: Female U14
  • LSERSA Summer Series: Female U16
  • LSERSA Summer Series: Female U18
  • LSERSA Summer Series: Female U21
  • LSERSA Summer Series: Female U8
  • LSERSA Summer Series: Male MAS1
  • LSERSA Summer Series: Male MAS2
  • LSERSA Summer Series: Male SEN
  • LSERSA Summer Series: Male U10
  • LSERSA Summer Series: Male U12
  • LSERSA Summer Series: Male U14
  • LSERSA Summer Series: Male U16
  • LSERSA Summer Series: Male U18
  • LSERSA Summer Series: Male U21
  • LSERSA Summer Series: Male U8
1 149 1 Female U21 SHERING Nicole TSN 16.5516.6116.3832.93100.0015.00
2 140 1 Male U16 TUBBS Charlie ASR DSQ16.4316.5132.94100.0015.00
3 159 1 Male SEN SYMONS Daniel CHT 16.7316.5516.4833.0399.7315.00
4 152 1 Male U21 STEWARD Oliver NOR 16.7116.8316.3633.0799.6115.00
5 158 2 Male SEN WILLOWS Laurence BRO 16.7816.34DSQ33.1299.4512.00
6 143 1 Female U18 VALE Lauren ASR DSQ16.6816.7633.4498.4515.00
7 156 2 Male U21 BIGGS Saul CHT 16.9716.6216.8533.4798.3912.00
8 142 2 Female U18 MARTIN Lily ESX 17.2217.0616.9033.9696.8712.00
9 32 1 Female U12 SAUNDERS Katie ASR 17.6517.5617.4635.0293.6515.00
10 165 1 Male MAS 2 ATKINSON Andrew CHT 18.3217.7217.6135.3392.7415.00
11 150 2 Female U21 AYTON Elle BRO DSQ18.0117.8235.8391.1912.00
12 132 2 Male U16 FURSE-COPE Jack ASR 17.6334.9318.2235.8591.1712.00
13 26 2 Female U12 PUTMAN Daisy TSN 18.9418.0017.8935.8991.0112.00
14 117 1 Male U14 GRECULA Adam BRO 18.9318.5817.8236.4089.5015.00
14 151 3 Female U21 COOPER Lauren CHT 18.7418.3018.1036.4089.4610.00
16 41 1 Male U12 ATKINSON Liam CHT 18.0818.3818.5236.4689.3115.00
17 139 3 Male U16 VINCENT Ben TSN 18.4318.3518.2236.5788.9810.00
18 146 1 Male U18 WAKELING Joshua BOW 19.0618.5718.3136.8888.0415.00
19 133 4 Male U16 FISHER Edward ESX 18.9318.4918.4536.9487.868.00
20 144 3 Female U18 ATKINSON Molly CHT 19.2318.3518.6637.0187.6110.00
21 112 2 Male U14 BROWN Ben BRO 18.9318.7518.3337.0887.4312.00
22 167 2 Male MAS 2 OLIVER Mark 18.8719.2418.3737.2486.9512.00
23 42 2 Male U12 HOUNSHAM Geno ASR 18.7918.8018.5437.3386.6712.00
24 127 1 Female U16 HINTON Tilly ASR 19.6218.7318.9437.6785.6115.00
25 38 3 Male U12 CORNICK Adam CHT 18.89DSQ18.9137.8085.2510.00
26 30 3 Female U12 AYTON Lila BRO 19.0819.1318.7937.8785.0010.00
27 129 2 Female U16 AYTON Evie BRO 19.2119.1018.8137.9184.8812.00
28 101 1 Female U14 PUTMAN Abigail TSN 19.2919.0019.0138.0184.5715.00
29 19 4 Female U12 RENDELL Maisie TSN 19.2319.1019.0638.1684.128.00
29 107 2 Female U14 DISNEY Evie ASR 19.5519.2318.9338.1684.1212.00
31 166 3 Male MAS 2 BUNTON Paul 19.6119.3319.0338.3683.5510.00
32 20 5 Female U12 VIMPANY Ellie TSN 19.8119.4019.0838.4883.156.00
32 28 5 Female U12 SARKAR Anna ESX DSQ19.6218.8638.4883.156.00
34 22 7 Female U12 CALDWELL Kitty-Jay ASR 20.2419.2719.2438.5183.054.00
35 37 4 Male U12 KELLY Boden BRO 19.7519.4719.0638.5383.038.00
36 39 5 Male U12 CROOK Preston TSN 20.8319.7218.9338.6582.676.00
37 36 6 Male U12 WONTNER Benjamin BOW DSQ20.0919.4139.5080.095.00
38 13 1 Male U10 BARNES Hunter SAS 19.9119.6420.2639.5579.9315.00
39 163 1 Male MAS 1 CARPENTER Ian CHT 19.8521.9320.1239.9778.6615.00
40 148 2 Male U18 RATTIGAN Alex BRO 20.8420.0419.9539.9978.6012.00
41 103 3 Female U14 TOMS Felicity CHT 20.6120.2319.8040.0378.4410.00
42 131 5 Male U16 TURNER-MOORE Ollie BOW DSQ20.2220.1940.4177.326.00
43 108 4 Female U14 WHITMARSH-ALI Evie CHT 20.87DSQ19.8540.7276.348.00
44 29 8 Female U12 HIGGS Eira-Mia ESX 20.9320.5220.3340.8575.953.00
45 170 4 Male MAS 2 PROUDLOVE Andy BRO DSQ20.5920.3840.9775.628.00
46 164 2 Male MAS 1 FISHER James ESX 20.6321.1520.3741.0075.5312.00
47 12 1 Female U10 TRESIDDER Freya ASR 20.6320.4821.7541.1175.1615.00
48 5 1 Male U8 MATTHEWS Alfred SAS 20.9920.2321.1041.2274.8615.00
49 116 3 Male U14 EVEREST Toby BOW 21.5920.3820.9341.3174.5910.00
50 157 1 Female SEN POVEY Claudette BOW 20.3721.0421.4741.4174.2515.00
51 106 5 Female U14 ALEY Lauren HEM DSQ20.7220.7041.4274.226.00
52 10 2 Female U10 POPLE Stella BOW 21.2220.8020.8941.6973.4012.00
53 111 4 Male U14 PHILLIPS Daniel HEM 21.5121.1020.7041.8073.108.00
53 126 3 Female U16 HAMBLETON Chloe ASR 21.0420.7621.1741.8073.0610.00
55 128 4 Female U16 FORTE Rebecca BRO 21.6720.9920.9641.9572.618.00
56 11 3 Female U10 EVEREST Phoebe BOW 21.5821.1620.8442.0072.4610.00
57 16 2 Male U10 WONTNER Rufus BOW 21.0221.1121.3242.1372.1012.00
58 118 5 Male U14 WATTS Charlie FLK 21.86DSQ20.7642.6270.616.00
59 162 3 Male MAS 1 HUELIN Christopher CHT 21.2821.8421.6742.9569.6110.00
60 138 6 Male U16 MEADWAY Eddie FLK DSQ21.9421.0943.0369.375.00
61 121 6 Male U14 CILOGLU CAN SPENCER CHT 21.4922.4521.5843.0769.255.00
62 43 7 Male U12 WEBB Joshua ESX 21.9121.7321.6043.3368.464.00
62 169 5 Male MAS 2 HILLIARD Nigel BOW 22.2221.8021.5343.3368.466.00
64 160 1 Female MAS 1 AYTON Lindsay BRO 22.1422.1021.5643.6667.4215.00
65 9 4 Female U10 HINTON Ruby TSN 23.1523.2621.9345.0863.108.00
66 27 9 Female U12 WALL Tilly CHT 23.0322.3522.8545.2062.742.00
67 18 10 Female U12 WOOD Freya CHT 22.4822.79DSQ45.2762.531.00
68 134 7 Male U16 ENGLAND Oliver FLK 23.6922.9022.6945.5961.604.00
69 105 6 Female U14 PRAGNELL Elizabeth CHT 24.0522.7923.2446.0360.225.00
70 4 1 Female U8 FLITTON Lily BRS 23.85DSQ22.2446.0960.0415.00
71 119 7 Male U14 POPLE Toby BOW 24.2823.4422.7946.2359.654.00
72 114 8 Male U14 TOVARLAZA Oliver CHT DSQ21.8624.7646.6258.473.00
73 168 6 Male MAS 2 DUNNET Bill BOW 23.61DSQ23.8347.4455.985.00
74 40 8 Male U12 MALEY George FLK 24.62DSQ24.8149.4349.943.00
75 161 4 Male MAS 1 HUELIN Darren CHT 28.07DSQ22.4150.4846.758.00
76 136 8 Male U16 PANNELL Joseph BOW 30.22DSQ22.1452.3641.043.00
77 130 5 Female U16 MOYLAN Imogen ASR 27.15DSQ26.6653.8136.596.00
78 34 9 Male U12 GARNHAM-JONG kayden 27.7828.9227.3855.1632.542.00
79 2 2 Female U8 HIGGS Sasha ESX 30.7828.3729.1657.5325.3012.00
80 171 1 Female MAS 2 HAWKINS Rosemarie 31.4929.9729.7459.7118.6815.00
81 110 9 Male U14 WARBURTON William FLK 31.4831.0729.3960.4616.452.00
82 14 3 Male U10 RICHMOND William 30.8930.2830.8461.1214.4510.00
83 124 6 Female U16 WARBURTON Caitlin FLK 34.3933.5232.2665.780.245.00
1 Female U8 KELLY Jessica BRO DSQDSQ40.18DNF
3 Female U8 PRAGNELL Florence CHT DSQDSQ35.65DNF
6 Male U8 GRECULA Noah BRO DSQ23.94DSQDNF
7 Male U8 HUELIN Joshua CHT DSQDSQ23.93DNF
8 Female U10 GLADIN Violet DSQ32.52DSQDNF
15 Male U10 STANDEN Kyran CHT DSQDSQ38.29DNF
17 Male U10 BURNS Robert ESX DSQ29.77DSQDNF
21 Female U12 MACE Ellie TSN DNSDNSDNSDNS
23 Female U12 BEVERIDGE Alice ASR DNSDNSDNSDNS
24 Female U12 BUNTON Aimee CHT DSQDSQ21.01DNF
25 Female U12 LORD Ilana FLK DSQDSQDSQDNF
31 Female U12 SIMMONDS Lillia DSQDSQ21.10DNF
33 Male U12 STANDEN Kenzie CHT DSQDSQDSQDNF
35 Male U12 TOMS Archie FLK DSQDSQDSQDNF
102 Female U14 FLITTON Zoe BRS DSQ23.09DSQDNF
104 Female U14 BURNS Ella ESX DSQDSQDSQDNF
109 Female U14 VIMPANY Lara TSN DSQDSQ18.71DNF
113 Male U14 PENNECK Alexander ESX DNSDNSDNSDNS
115 Male U14 MCDONALD Cameron DNSDNSDNSDNS
120 Male U14 BUNTON Ryan CHT DSQDSQ17.50DNF
122 Male U14 STANLEY Harvey DSQDSQ18.93DNF
123 Female U16 GLADIN Amber TSN 19.28DSQDSQDNF
125 Female U16 LUCAS Brooke TSN DNSDNSDNSDNS
135 Male U16 GARNHAM-JONG Sebastian DSQDSQDSQDNF
137 Male U16 FIRTH Piers BRO DNSDNSDNSDNS
141 Female U18 CONVEY Rosie SPR DNSDNSDNSDNS
145 Female U18 HINTON Georgina ASR DSQ18.48DSQDNF
147 Male U18 LEWIS Sonny CHT DSQDSQ20.42DNF
153 Male U21 HOWE Charlie NOR DSQDSQ16.69DNF
154 Male U21 GASKIN Sam BRO DSQ17.07DSQDNF
155 Male U21 COOPER Jordan CHT DSQDSQ17.33DNF
Rank Bib (Rk) Cat. Name Club Overall TimePoints
  • LSERSA Summer Series: Best Performing Club
1 Aldershot Ski Race Club ASR 174.5815.00
2 Team Snowtrax TSN 181.5612.00
3 Bromley Race Club BRO 182.3810.00
4 Chatham CHT 184.338.00
5 Essex ESX 191.236.00
6 Bowles Ski Racing Club BOW 199.515.00
7 Folkestone Ski Club FLK 246.454.00
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 104 BURNS Ella
1 2 35 TOMS Archie GARNHAM-JONG Sebastian 135
1 3 1 KELLY Jessica STANDEN Kenzie 33
1 4 15 STANDEN Kyran LORD Ilana 25
1 5 124 WARBURTON Caitlin PRAGNELL Florence 3
1 6 14 RICHMOND William GLADIN Violet 8
1 7 110 WARBURTON William BURNS Robert 17
1 8 2 HIGGS Sasha HAWKINS Rosemarie 171
1 9 40 MALEY George GARNHAM-JONG kayden 34
1 10 6 GRECULA Noah MOYLAN Imogen 130
1 11 102 FLITTON Zoe HUELIN Joshua 7
1 12 119 POPLE Toby DUNNET Bill 168
1 13 18 WOOD Freya PRAGNELL Elizabeth 105
1 14 161 HUELIN Darren ENGLAND Oliver 134
1 15 136 PANNELL Joseph WALL Tilly 27
1 16 9 HINTON Ruby FLITTON Lily 4
1 17 160 AYTON Lindsay TOVARLAZA Oliver 114
1 18 169 HILLIARD Nigel WEBB Joshua 43
1 19 31 SIMMONDS Lillia CILOGLU CAN SPENCER 121
1 20 138 MEADWAY Eddie HUELIN Christopher 162
1 21 128 FORTE Rebecca WONTNER Rufus 16
1 22 11 EVEREST Phoebe BUNTON Aimee 24
1 23 126 HAMBLETON Chloe POPLE Stella 10
1 24 111 PHILLIPS Daniel WATTS Charlie 118
1 25 147 LEWIS Sonny ALEY Lauren 106
1 26 116 EVEREST Toby TRESIDDER Freya 12
1 27 164 FISHER James PROUDLOVE Andy 170
1 28 29 HIGGS Eira-Mia POVEY Claudette 157
1 29 148 RATTIGAN Alex MATTHEWS Alfred 5
1 30 108 WHITMARSH-ALI Evie TURNER-MOORE Ollie 131
1 31 13 BARNES Hunter CARPENTER Ian 163
1 32 36 WONTNER Benjamin TOMS Felicity 103
1 33 20 VIMPANY Ellie GLADIN Amber 123
1 34 37 KELLY Boden CALDWELL Kitty-Jay 22
1 35 101 PUTMAN Abigail RENDELL Maisie 19
1 36 122 STANLEY Harvey BUNTON Paul 166
1 37 38 CORNICK Adam CROOK Preston 39
1 38 28 SARKAR Anna DISNEY Evie 107
1 39 127 HINTON Tilly AYTON Evie 129
1 40 109 VIMPANY Lara AYTON Lila 30
1 41 133 FISHER Edward HOUNSHAM Geno 42
1 42 167 OLIVER Mark HINTON Georgina 145
1 43 146 WAKELING Joshua ATKINSON Molly 144
1 44 139 VINCENT Ben BROWN Ben 112
1 45 26 PUTMAN Daisy COOPER Lauren 151
1 46 117 GRECULA Adam ATKINSON Liam 41
1 47 165 ATKINSON Andrew AYTON Elle 150
1 48 120 BUNTON Ryan FURSE-COPE Jack 132
1 49 154 GASKIN Sam SAUNDERS Katie 32
1 50 142 MARTIN Lily COOPER Jordan 155
1 51 156 BIGGS Saul HOWE Charlie 153
1 52 159 SYMONS Daniel VALE Lauren 143
1 53 152 STEWARD Oliver TUBBS Charlie 140
1 54 158 WILLOWS Laurence SHERING Nicole 149
Round 2
2 1 135 GARNHAM-JONG Sebastian BURNS Ella 104
2 2 TOMS Archie 35
2 3 25 LORD Ilana KELLY Jessica 1
2 4 33 STANDEN Kenzie STANDEN Kyran 15
2 5 8 GLADIN Violet WARBURTON Caitlin 124
2 6 3 PRAGNELL Florence RICHMOND William 14
2 7 171 HAWKINS Rosemarie WARBURTON William 110
2 8 17 BURNS Robert HIGGS Sasha 2
2 9 130 MOYLAN Imogen MALEY George 40
2 10 34 GARNHAM-JONG kayden GRECULA Noah 6
2 11 168 DUNNET Bill FLITTON Zoe 102
2 12 7 HUELIN Joshua POPLE Toby 119
2 13 134 ENGLAND Oliver WOOD Freya 18
2 14 105 PRAGNELL Elizabeth HUELIN Darren 161
2 15 4 FLITTON Lily PANNELL Joseph 136
2 16 27 WALL Tilly HINTON Ruby 9
2 17 43 WEBB Joshua AYTON Lindsay 160
2 18 114 TOVARLAZA Oliver HILLIARD Nigel 169
2 19 162 HUELIN Christopher SIMMONDS Lillia 31
2 20 121 CILOGLU CAN SPENCER MEADWAY Eddie 138
2 21 24 BUNTON Aimee FORTE Rebecca 128
2 22 16 WONTNER Rufus EVEREST Phoebe 11
2 23 118 WATTS Charlie HAMBLETON Chloe 126
2 24 10 POPLE Stella PHILLIPS Daniel 111
2 25 12 TRESIDDER Freya LEWIS Sonny 147
2 26 106 ALEY Lauren EVEREST Toby 116
2 27 157 POVEY Claudette FISHER James 164
2 28 170 PROUDLOVE Andy HIGGS Eira-Mia 29
2 29 131 TURNER-MOORE Ollie RATTIGAN Alex 148
2 30 5 MATTHEWS Alfred WHITMARSH-ALI Evie 108
2 31 103 TOMS Felicity BARNES Hunter 13
2 32 163 CARPENTER Ian WONTNER Benjamin 36
2 33 22 CALDWELL Kitty-Jay VIMPANY Ellie 20
2 34 123 GLADIN Amber KELLY Boden 37
2 35 166 BUNTON Paul PUTMAN Abigail 101
2 36 19 RENDELL Maisie STANLEY Harvey 122
2 37 107 DISNEY Evie CORNICK Adam 38
2 38 39 CROOK Preston SARKAR Anna 28
2 39 30 AYTON Lila HINTON Tilly 127
2 40 129 AYTON Evie VIMPANY Lara 109
2 41 145 HINTON Georgina FISHER Edward 133
2 42 42 HOUNSHAM Geno OLIVER Mark 167
2 43 112 BROWN Ben WAKELING Joshua 146
2 44 144 ATKINSON Molly VINCENT Ben 139
2 45 41 ATKINSON Liam PUTMAN Daisy 26
2 46 151 COOPER Lauren GRECULA Adam 117
2 47 132 FURSE-COPE Jack ATKINSON Andrew 165
2 48 150 AYTON Elle BUNTON Ryan 120
2 49 155 COOPER Jordan GASKIN Sam 154
2 50 32 SAUNDERS Katie MARTIN Lily 142
2 51 143 VALE Lauren BIGGS Saul 156
2 52 153 HOWE Charlie SYMONS Daniel 159
2 53 149 SHERING Nicole STEWARD Oliver 152
2 54 140 TUBBS Charlie WILLOWS Laurence 158
Round 3
3 1 135 GARNHAM-JONG Sebastian
3 2 35 TOMS Archie BURNS Ella 104
3 3 25 LORD Ilana STANDEN Kenzie 33
3 4 15 STANDEN Kyran KELLY Jessica 1
3 5 8 GLADIN Violet PRAGNELL Florence 3
3 6 14 RICHMOND William WARBURTON Caitlin 124
3 7 171 HAWKINS Rosemarie BURNS Robert 17
3 8 2 HIGGS Sasha WARBURTON William 110
3 9 130 MOYLAN Imogen GARNHAM-JONG kayden 34
3 10 6 GRECULA Noah MALEY George 40
3 11 168 DUNNET Bill HUELIN Joshua 7
3 12 119 POPLE Toby FLITTON Zoe 102
3 13 134 ENGLAND Oliver PRAGNELL Elizabeth 105
3 14 161 HUELIN Darren WOOD Freya 18
3 15 4 FLITTON Lily WALL Tilly 27
3 16 9 HINTON Ruby PANNELL Joseph 136
3 17 43 WEBB Joshua TOVARLAZA Oliver 114
3 18 169 HILLIARD Nigel AYTON Lindsay 160
3 19 162 HUELIN Christopher CILOGLU CAN SPENCER 121
3 20 138 MEADWAY Eddie SIMMONDS Lillia 31
3 21 24 BUNTON Aimee WONTNER Rufus 16
3 22 11 EVEREST Phoebe FORTE Rebecca 128
3 23 118 WATTS Charlie POPLE Stella 10
3 24 111 PHILLIPS Daniel HAMBLETON Chloe 126
3 25 12 TRESIDDER Freya ALEY Lauren 106
3 26 116 EVEREST Toby LEWIS Sonny 147
3 27 157 POVEY Claudette PROUDLOVE Andy 170
3 28 29 HIGGS Eira-Mia FISHER James 164
3 29 131 TURNER-MOORE Ollie MATTHEWS Alfred 5
3 30 108 WHITMARSH-ALI Evie RATTIGAN Alex 148
3 31 103 TOMS Felicity CARPENTER Ian 163
3 32 36 WONTNER Benjamin BARNES Hunter 13
3 33 22 CALDWELL Kitty-Jay GLADIN Amber 123
3 34 37 KELLY Boden VIMPANY Ellie 20
3 35 166 BUNTON Paul RENDELL Maisie 19
3 36 122 STANLEY Harvey PUTMAN Abigail 101
3 37 107 DISNEY Evie CROOK Preston 39
3 38 28 SARKAR Anna CORNICK Adam 38
3 39 30 AYTON Lila AYTON Evie 129
3 40 109 VIMPANY Lara HINTON Tilly 127
3 41 145 HINTON Georgina HOUNSHAM Geno 42
3 42 167 OLIVER Mark FISHER Edward 133
3 43 112 BROWN Ben ATKINSON Molly 144
3 44 139 VINCENT Ben WAKELING Joshua 146
3 45 41 ATKINSON Liam COOPER Lauren 151
3 46 117 GRECULA Adam PUTMAN Daisy 26
3 47 132 FURSE-COPE Jack AYTON Elle 150
3 48 120 BUNTON Ryan ATKINSON Andrew 165
3 49 155 COOPER Jordan SAUNDERS Katie 32
3 50 142 MARTIN Lily GASKIN Sam 154
3 51 143 VALE Lauren HOWE Charlie 153
3 52 159 SYMONS Daniel BIGGS Saul 156
3 53 149 SHERING Nicole TUBBS Charlie 140
3 54 158 WILLOWS Laurence STEWARD Oliver 152
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Bowles Bromley B
1 2 Aldershot B Chatham C
1 3 Chatham B Chatham D
Round 2
2 1 Aldershot A Bowles
2 2 Snowtrax Essex
2 3 Chatham A Aldershot B
2 4 Bromley A Chatham B
Round 3
3 1 Aldershot A Snowtrax
3 2 Chatham A Bromley A
Round 4
4 1 Bromley A Snowtrax
4 2 Chatham A Aldershot A
Round Order Bib Competitor Competitor Bib
Round 1
1 1 Team H Team I
Round 2
2 1 Team A Team I
2 2 Team D Team E
2 3 Team B Team G
2 4 Team C Team F
Round 3
3 1 Team A Team E
3 2 Team B Team C
Round 4
4 1 Team E Team C
4 2 Team A Team B